!~ Melekler Mekanı ~!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!~ Melekler Mekanı ~!

~~~Sende Bu Meleklerden Biri Olmaya Ve Eğlence Sınırını Aşmaya Ne Dersin? ~~~

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ufo Nediir ?

2 posters
YazarMesaj
|~ρяєтту~|
Üye
Üye
|~ρяєтту~|

Rep : 1

Ufo Nediir ? Empty
MesajKonu: Ufo Nediir ?   Ufo Nediir ? Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:11 pm

Son üç haftadır Ufo konusuna kafayı takmış durumdayım, yıllardan beri ufolar hakkında dilden dile hikayeler dolaşmaktadır. Ufo gördüğünü söyleyenler, ufo ile temasa geçtiğini söyleyenler, uzaydan sinyal alanlar hatta ufolar benim ineklerimi kaçırdı ! diyenler ve tabiki hollywood ve cem yılmaz (Ufo Gören Masum Köylü) filmleri çocukluğumdan beri bunlar kafamın içini yiyip bitirmiştir. Bir kaç haftadır da HaberTürk’de Saba Tümer’in Programı konuk olan Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan’ı takip ediyorum. Dünkü programda yine Sayın Haktan Akdoğan bir kaç ufo fotoğrafı ve kısa videolar gösterdi. Daha sonra Hava Kuvvetlerinde Görevli bir emekli pilot yayına bağlandı ve uçuş sırasında bir defa ufo gördüğünü anlattı. Yıllardan beri ufo masallarını dinler dururduk ve açıkcası pek inanmazdım böyle şeylere ama dünkü programı izlediğimde ve o emekli pilotun anlattıklarını dinleyince ufoların olabiliceği ihtimali üzerinde ben de düşünmeye başladım.

Bundan öncede NASA da görevli Edgar Mitchell adındaki eski bir astronotun, “NASA yıllardır insanları kandırıyor ufolar gerçekten var” şeklindeki açıklaması sonucu kafalarda soru işareti sayısı artmıştı. Ayrıca Mitchell açıklamasında 1947′de New Mexico’nun Roswell şehrinde meydana geldiğine inanılan ufo kazasının da gerçek olduğunu orada yaşayan ve kazayı gören köylülerin konuşmamaları konusunda askeriyeden baskı gördüğünü de söylemişti. Ayrıca bu astronot 1971′de Apollo 14 adlı uzay aracıyla Ay görevine katılmış ve o görev sırasında da ufoları görmüş.

[b]
rabia
Yetersiz
Yetersiz

Rep : 0

Ufo Nediir ? Empty
MesajKonu: Geri: Ufo Nediir ?   Ufo Nediir ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 4:11 pm

bilgi için teşekkürler

Ufo Nediir ?
1 sayfadaki 1 sayfası